Karadayı izle,karadayı izle hd, karadayı son bölüm izle, karadayı izle full izle. Karadayı son bölüm, Karadayı dizisi Karadayı dizi, Karadayı Hd izle, Karadayı Full izle, Atv Karadayı izle

Karadayının kız kardeşi

Atv KARADAYI dizisi beğeni toplamaya devam ediyor. Karadayı dizisinde Mahir'in kız kardeşini Leyla Tuğutlu canlandırıyor. Dizideki karakterin adı ise Songül.Karakter kişiliği ise şöyle:Songül karakteri henüz 17 yaşında genç ve güzel bir genç kızdır.Gazetlerde gördüğü ünlü insanların yaşam tarzlarına özenmektedir ve onlar gibi olmak istemektedir.Evin en küçüğü olduğu için biraz şımarık yetişmiştir.Bu da karadayı izle nin ilerleyen bölümlerinde abisinin başına nasıl işler açacak göreceğiz.Leyla Tuğutlu es-es dizisinde gerçekten iyi bir oyunculuk çıkartmıştı.Genç yaşı nedeniyle gelişmeye de açık bir oyuncu.

Etiketler , , , ,Yorum yap:

Çalan Şarkı Hüseyin Kağıt Şarkıları

Facebook ta Paylaş

Karadayı Dizisi , Karadayı Dizisi izle , Karadayı Dizisi Son Bölüm izle, Karadayı İzle , Karadayı Yeni Bölüm İzle , Karadayı Dizi, Karadayı Full İzle Benim için üzülme izle Telif Hakkı 2012. Karadayı izle sitesinde yayınlanan videoların hakkı bize ait değildir. Çeşitli paylaşım sitelerinden derlenip sitemize yerleştirilmiştir. Karadayı dizisi sadece tanıtım amaçlı olup ve karadayi-izle.net sunucularında hiç bir video barındırılmamaktadır.Hak sahiplerinin iletişim sayfasından resmi olarak itiraz etmesi durumunda videolar yayından kaldırılacaktır.