Karadayı izle,karadayı izle hd, karadayı son bölüm izle, karadayı izle full izle. Karadayı son bölüm, Karadayı dizisi Karadayı dizi, Karadayı Hd izle, Karadayı Full izle, Atv Karadayı izle

Nazif Kara Asılacak mı?

Karadayı 14. Bölüm fragmanı yayınlandı. Karadayı son bölüm fragmanında aniden Nazif Kara'nın yataktan kaldırılıp " sıran geldi" demesiyle Nazif Kara asılmak için götürülüyor. Aniden Nazif Kara nın asılması izleyiciler tarafından şaşkınlıkla izlendi.
Nazif Kara asılacak mı? Birinci olasılık Karadayı Mahir, yada evdeki bireylerden birinin rüya görme olasılığı üzerinde duruyorum. Dizinin burasında Nazf Kara'yı asarak dizi izleyicilerini üzeceklerini sanmıyorum. Birde Çetin Tekindor gibi iyi bir oyuncunun diziye erken veda etmesi düşünelemez.

İkinci olasılık ise Nazif Kara Karadayı son bölümde asılabilir. Neden derseniz. Mahir tek başına devleti karşına alarak Karadayı dizisnde aksiyon sahnelerine daha da  önem verilebilir.

Siz değerli Karadayı izleyicilerimize soruyoruz. Sizce Nazif Kara asılacak mı? Yorumlarınızı bekliyoruz. Yazının alt kısmındaki yorum bölümünde düşüncelerinizi yazarak Yorumlama biçimini Anonim seçerek gönderebilirsiniz.

Etiketler , , ,7 Yorumlar "Nazif Kara Asılacak mı?"

 1. Adsız says:

  Nazif kara asılmaz yahu yok böyle birşey. Dizinin tadı kalmaz yoksa

 2. Adsız says:

  Şimdi nerden çıktı bu durup duruken nazif kara asılırmı hiç. Karadayı izlenmez artık

 3. Adsız says:

  nazif kara asılırsa deyım peki burda ülkenin adeleti nerde

 4. Nazif kara asılmaz Mahirle feride birlikte olamaz tam bişeyler düzeldi derken tekrar olaylar karışır bu dizi böyle devam eder finale kadar ama finalde neler olur bilinmez..

 5. Adsız says:

  nazif kara asılacak babasının acısıyla yanan mahir işte ozaman karadayı olacak seruven işte tam bu noktada başlayacak

 6. Adsız says:

  Nazif asılır mahir ferideyi affetmez

 7. Adsız says:

  Devlet uzerinde ve adalet terazisinde buyuk sarsinti ve ayip olur milletin adalet anlayisi sifira iner ve millet adalete guvenmez

Yorum yap:

Çalan Şarkı Hüseyin Kağıt Şarkıları

Facebook ta Paylaş

Karadayı Dizisi , Karadayı Dizisi izle , Karadayı Dizisi Son Bölüm izle, Karadayı İzle , Karadayı Yeni Bölüm İzle , Karadayı Dizi, Karadayı Full İzle Benim için üzülme izle Telif Hakkı 2012. Karadayı izle sitesinde yayınlanan videoların hakkı bize ait değildir. Çeşitli paylaşım sitelerinden derlenip sitemize yerleştirilmiştir. Karadayı dizisi sadece tanıtım amaçlı olup ve karadayi-izle.net sunucularında hiç bir video barındırılmamaktadır.Hak sahiplerinin iletişim sayfasından resmi olarak itiraz etmesi durumunda videolar yayından kaldırılacaktır.